• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.
افتتاح نمایشگاه
6
6
روز
0
1
ساعت
4
7
دقیقه
5
7
ثانیه

درباره انجمن صنایع لوازم خانگی ایران

انجمن صنایع لوازم‌خانگی ایران تشکلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش‌محور و جامع‌نگر. این تشکل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم‌خانگی" را پشت سر گذاشته و اکنون با نام "انجمن صنایع لوازم‌خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

ادامه مطلب

تیزر نمایشگاه

tizer

کتاب نمایشگاه شانزدهم

jeld16

eghtesad

محل تبلیغ شما  (148*262 پیکسل)

اطلاعیه‌های مهم

1
 سامانه ثبت‌نام بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی تهران
به اطلاع بازدیدکنندگان محترم می‌رساند جهت انجام مرحله ثبت‌نام می‌توانند قبل از برگزاری نمایشگاه از طریق لینک www.regfair.ir اقدام نمایند. هم‌چنین در زمان برگزاری نمایشگاه از طریق ارسال پیامک خالی به شماره 10001660 و 50001660 نیز ثبت‌نام امکان‌پذیر می‌باشد. لازم به توضیح است در هر روز برگزاری نمایشگاه براساس قرعه‌کشی به یک نفر از ثبت‌نام شده‌ها یک دستگاه گوشی تلفن همراه یا تبلت اهداء خواهد شد.

 

1

ارتباط با ناظران سازمان توسعه تجارت ایران

 

1

ارتباط با ناظر شرکت سهامی نمایشگاه‌های

بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران

آقای رضا موبدی 21912376

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info@iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر